eSky / Bezpieczne podróże

Bezpieczne podróże

Informacyjny serwis o faktach na temat podróżowania w dobie COVID-19.

Co warto wiedzieć o podróżach w dzisiejszych czasach.
Sprawdzone informacje i fakty.

 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że podróże stały się tematem tabu. Ale czy słusznie? Na to pytanie odpowiadamy w tej sekcji. Jako eksperci od podróżowania mówimy „Sprawdzam!”. Weryfikujemy mity na temat podróżowania w dobie pandemii i przedstawiamy wiarygodne informacje poparte dowodami naukowymi.

 

Od ponad 15 lat towarzyszymy milionom podróżników i dostarczamy informacje niemalże na każdy temat związany z podróżami. W dobie pandemii wiemy, jak ważne są prawdziwe informacje. My, jako zaufany partner, chcemy ułatwić dostęp do nich, by każdy mógł się cieszyć podróżami, zarówno tymi małymi, jak i dużymi.

 

Wiedza to nasze know-how. A jak wszyscy wiemy, wiedza to siła. Dzięki artykułom z tej sekcji dowiesz się wszystkiego o podróżach w dobie pandemii. O tym, czy rzeczywiście samolot jest bezpieczny, a pobyt w hotelu pozostanie miłym wspomnieniem o odpoczynku. Skorzystaj z naszego doświadczenia i bądź gotów na spokojną podróż.

Czy lot samolotem w czasie pandemii jest bezpieczny?

W tym artykule dowiesz się o tym, czy podróże samolotem są bezpieczne. Przedstawimy Ci fakty i rzetelne informacje, które odpowiedzą na to pytanie i pozwolą na spokojne planowanie następnych podróży.

Bezpieczeństwo na lotnisku

Podróż w czasie pandemii: bezpieczeństwo na lotnisku

Punkt wyjścia podróży lotniczej. Co należy wiedzieć o bezpieczeństwie w dzisiejszych czasach? Wskutek pandemii wprowadzono nowe zasady, które pozwalają zapewnić na lotniskach bezpieczeństwo zarówno podróżnym, jak i personelowi. Zatem, co się zmieniło?

Bezpieczeństwo w hotelach

Bezpieczeństwo w hotelach w czasie pandemii

Bezpieczeństwo w czasach pandemii jest jednym z najgorętszych tematów. Czy pobyt w hotelu jest bezpieczny? Zapoznaj się z naszym podsumowaniem środków bezpieczeństwa, które wdrożyły hotele, tak by Twój pobyt był nie tylko spokojny, ale także przyjemny,

Test na koronawirusa

Testy i kwarantanna nie takie straszne

Aktualnie pojawia się wiele pytań na temat kwarantanny i testów przed i po podróży zagranicznej. W tym artykule znajdziesz aktualne informacje na temat podróżowania, a także linki do platformy, w której będziesz mógł zakupić test na Covid-19 ze specjalnym rabatem od eSky.

Podróże z dziećmi a pandemia

Wyjazd z dzieckiem zawsze wiązał się z pewnymi zasadami, których rodzice powinni przestrzegać. Pandemia COVID-19 sprawiła, że podróże z dziećmi w czasie pandemii wyglądają podobnie, ale zarazem inaczej niż wcześniej.

Najlepsze okazje! Nawet 40% zniżki

Wyjątkowe oferty przygotowujemy tylko dla wybranych podróżników. Zostań jednym z nich.