eSky / Bezpieczne podróże

Bezpieczne podróże

Informacyjny serwis o faktach na temat podróżowania w dobie COVID-19.

Co warto wiedzieć o podróżach w dzisiejszych czasach.
Sprawdzone informacje i fakty

 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że podróże stały się tematem tabu. Ale czy słusznie? Na to pytanie odpowiadamy w tej sekcji. Jako eksperci od podróżowania mówimy „Sprawdzam!”. Weryfikujemy mity na temat podróżowania w dobie pandemii i przedstawiamy wiarygodne informacje poparte dowodami naukowymi.

 

Od ponad 15 lat towarzyszymy milionom podróżników i dostarczamy informacje niemalże na każdy temat związany z podróżami. W dobie pandemii wiemy, jak ważne są prawdziwe informacje. My, jako zaufany partner, chcemy ułatwić dostęp do nich, by każdy mógł się cieszyć podróżami, zarówno tymi małymi, jak i dużymi.

 

Wiedza to nasze know-how. A jak wszyscy wiemy, wiedza to siła. Dzięki artykułom z tej sekcji dowiesz się wszystkiego o podróżach w dobie pandemii. O tym, czy rzeczywiście samolot jest bezpieczny, a pobyt w hotelu pozostanie miłym wspomnieniem o odpoczynku. Skorzystaj z naszego doświadczenia i bądź gotów na spokojną podróż.

Na co zwrócić uwagę, planując obecnie podróż?

Podróże w czasie pandemii nie są wcale takie trudne do zorganizowania, jak mogłoby się wydawać. W tym artykule, kolejnym z cyklu “Bezpieczne podróże”, opowiemy Wam, na co warto zwracać uwagę, planując podróże małe i duże. Znajdziecie tutaj zarówno wskazówki dotyczące restrykcji i testów, a także bezpieczeństwa na lotniskach, w samolotach i hotelach.

Czy lot samolotem w czasie pandemii jest bezpieczny?

W tym artykule dowiesz się o tym, czy podróże samolotem są bezpieczne. Przedstawimy Ci fakty i rzetelne informacje, które odpowiedzą na to pytanie i pozwolą na spokojne planowanie następnych podróży.

Bezpieczeństwo na lotnisku

Podróż w czasie pandemii: bezpieczeństwo na lotnisku

Punkt wyjścia podróży lotniczej. Co należy wiedzieć o bezpieczeństwie w dzisiejszych czasach? Wskutek pandemii wprowadzono nowe zasady, które pozwalają zapewnić na lotniskach bezpieczeństwo zarówno podróżnym, jak i personelowi. Zatem, co się zmieniło?

Czy brak podróży odbija się na zdrowiu psychicznym?

Pandemia COVID-19 sprawiła, że podróże stały się mniej dostępne, a co za tym idzie, odebrano nam możliwość poznawania nowych kultur i miejsc. W tym artykule przedstawiamy temat podróży od strony psychologicznej, by dowiedzieć się, czy brak podróży źle wpływa na psychikę i samopoczucie. Zaprosiliśmy do rozmowy ekspertkę – Ewę Tylman, certyfikowanego coacha International Coach Federation i mentora z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy z klientami korporacyjnymi i indywidualnymi.

Bezpieczeństwo w hotelach

Bezpieczeństwo w hotelach w czasie pandemii

Bezpieczeństwo w czasach pandemii jest jednym z najgorętszych tematów. Czy pobyt w hotelu jest bezpieczny? Zapoznaj się z naszym podsumowaniem środków bezpieczeństwa, które wdrożyły hotele, tak by Twój pobyt był nie tylko spokojny, ale także przyjemny,

Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Obecnie podróżowanie wygląda nieco inaczej. Planując podróż musimy zwracać uwagę na dodatkowe aspekty, takie jak np. zabezpieczenie się przed niespodziewanymi zdarzeniami. Aby podróż była spokojna i bezpieczna, podstawowym elementem każdego wyjazdu jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego. W tym artykule dowiesz się jakie są dostępne ubezpieczenia turystyczne i na które z nich powinieneś się zdecydować.

Test na koronawirusa

Testy i kwarantanna nie takie straszne

Aktualnie pojawia się wiele pytań na temat kwarantanny i testów przed i po podróży zagranicznej. W tym artykule znajdziesz aktualne informacje na temat podróżowania, a także linki do platformy, w której będziesz mógł zakupić test na Covid-19 ze specjalnym rabatem od eSky.

Podróże z dziećmi a pandemia

Wyjazd z dzieckiem zawsze wiązał się z pewnymi zasadami, których rodzice powinni przestrzegać. Pandemia COVID-19 sprawiła, że podróże z dziećmi w czasie pandemii wyglądają podobnie, ale zarazem inaczej niż wcześniej.

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?