eSky / Testy na koronawirusa COVID-19 / Test antygenowy COVID-19

Test antygenowy COVID-19 ze zniżką

Sprawdź najważniejsze informacje o testach antygenowych COVID-19.

Jak wykonać test antygenowy przed podróżą?

  1. Sprawdź jaki rodzaj testu wymagany jest w kraju, do którego podróżujesz. Aktualne informacje znajdziesz na stronie: Gdzie można lecieć bez testu i kwarantanny.
    Pamiętaj! Sprawdź wymagania dotyczące języka i formy zaświadczenia. Niektóre kraje wymagają dodatkowych informacji, np. numer dokumentu podróży.
  2. Wybierz test z poniższej listy. Po przejściu na stronę Diagnostyka wybierz preferowaną placówkę oraz opcję testu z odpowiednim zaświadczeniem.
  3. Podczas zakupu na stronie Diagnostyka podaj kod zniżkowy eSky. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz na Twój adres email kod upoważniający do realizacji testu w wybranej placówce.
    Pamiętaj! Na badanie weź ze sobą dokument tożsamości z którym będziesz później podróżować.
Test antygenowy

Test antygenowy dla podróżnych z zaświadczeniem

Test antygenowy na COVID-19 to badanie akceptowane przez niektóre kraje jako wystarczające do okazania przy przekraczaniu granicy. Czas oczekiwania na wynik wynosi do kilku godzin.

Do badania wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w języku obcym i w formacie wymaganym przez kraj docelowy. Wystawienie zaświadczenia może wydłużyć czas oczekiwania, dlatego zrób test z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Kup test antygenowy ze zniżką 15%. Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test antygenowy bez zaświadczenia

Test antygenowy bez zaświadczenia

Jeśli chcesz wykonać antygenowy test na COVID-19 w innych celach przejdź na stronę Diagnostyka i kup test ze zniżką 15%.

Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test na przeciwciała COVID-19

Test na przeciwciała COVID-19 

Jest to badanie pozwalające na pomiar stężenia przeciwciała neutralizacujących koronawirusa, a ich obecność potwierdza nabycie odporności na COVID-19.

Badanie to nie umożliwia wjazdu do poszczególnych krajów świata.

Kup test na przeciwciała ze zniżką 15%. Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test antygenowy – na czym polega?

Do testu antygenowego pobiera się wymaz z gardła lub nosogardzieli. Wykrycie w próbce antygenu SARS-CoV-2 jest równoważne z wykryciem w badanym materiale obecności zakaźnych cząsteczek wirusa.

Test antygenowy – co to jest?

Test na antygen koronawirusa to szybkie badania przesiewowe do wykrywania obecności antygenów wirusa SARS-CoV-2. Badanie to należy wykonać w ciągu pierwszych 5-7 dni od wystąpienia objawów COVID-19.

Ile kosztuje test antygenowy?

Test antygenowy jest tańszy od testu PCR. Cena testu w laboratoriach Diagnostyka to 120 zł. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia do testu, koszt jest nieco wyższy. Skorzystaj ze zniżki eSky 15% na testy antygenowe w laboratoriach Diagnostyka.

Test antygenowy do wyjazdu za granicę

Testy antygenowe coraz częściej są akceptowane przez wiele krajów. Sprawdź, czy kraj, do którego jedziesz akceptuje test COVID-19.

Gdzie zrobić test antygenowy?

Testy antygenowe można wykonać w wielu wyspecjalizowanych laboratoriach w całej Polsce. Pamiętaj, że jeśli wybierasz się za granicę, niezbędne będzie zaświadczenie w odpowiednim języku. Rekomendujemy wykonanie badania w laboratoriach Diagnostyka ze zniżką eSky 15%.

Czy potrzebny jest test po powrocie do Polski?

Powrót ze strefy Schengen

Aby nie odbywać kwarantanny, należy wykonać test antygenowy lub RT-PCR w kraju strefy Schengen lub po przyjeździe do Polski. Rekomendujemy bezstresowe wykonanie testu po powrocie w Polsce.

Powrót spoza strefy Schengen

Testy wykonane poza strefą Schengen nie są akceptowane. Wykonaj test antygenowy lub RT-PCR w Polsce, aby nie odbywać kwarantanny. Najszybszą opcją jest

Informujemy, że złożenie zamówienia na badania na stronie Diagnostyki możliwe jest jedynie w odniesieniu do badań służących do celów profilaktyki, zachowania, ratowania, przywracania i poprawie zdrowia, a złożenie zamówienia jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia o takim celu badań. Wszystkie wyniki Badań, dotyczących wirusa SARS-CoV-2 będą, stosownie do obowiązujących przepisów, przekazywane zarówno do organów inspekcji sanitarnej jak i do „rejestru chorych na COVID-19”, utworzonego na podstawie odpowiedniego rozporządzenia Ministra Zdrowia. W razie nałożenia na Diagnostykę dodatkowych obowiązków w tym zakresie wyniki będą przekazywane również innym wskazanym przez odpowiednie podmioty (w tym m.in. Narodowy Fundusz Zdrowia) organom i podmiotom.