eSky i KAYAK for Business razem dla Twojej wygody!

Podróże służbowe i wyjazdy VIP z najlepszą obsługą.

Co otrzymasz w ramach oferty eSky w KAYAK 4 Business

Pierwszeństwo obsługi

Dostęp do przeznaczonego tylko dla klientów KAYAK for Business specjalnego numeru telefonu i e-maila, dzięki którym natychmiast skontaktujesz się z Twoim opiekunem.

Całodobowa opieka

Obsługa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu jest zapewniana przez Twojego opiekuna.

Pakiet usług w cenie

Pomoc we wprowadzeniu zmian w bilecie i zamówieniu dodatkowych usług związanych z Twoim lotem bez dodatkowych opłat!

We współpracy z KAYAK for Business przygotowaliśmy wyjątkową usługę, dzięki której szybko i wygodnie zorganizujesz swoje podróże biznesowe oraz własne wyjazdy premium. Bez umów, bez zobowiązań i z najlepszą, indywidualną opieką.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę KAYAK for Business i wybierzesz ofertę eSky w wynikach wyszukiwania lotów, a uzyskasz dodatkowe korzyści i indywidualną obsługę!

Co możesz zarezerwować w eSky?

Bilety lotnicze

Bilety lotnicze

Potrzebujesz wygodnej opcji lotu? A może wybierasz się w wyprawę na koniec świata? Dzięki wyszukiwarce eSky znajdziesz ofertę 950 linii lotniczych z całego świata. Wśród nich znajdują się najlepsze linie rejsowe i lokalni przewoźnicy. Otrzymasz także pełny dostęp do oferty lotów klasami pierwszą i biznes.

Hotele

Hotele

Wygodny hotel o wysokim standardzie? Nieszablonowe miejsce na niezapomniane wakacje? Z pewnością znajdziesz je z pomocą swojego opiekuna spośród 1,3 miliona obiektów na sześciu kontynentach. Dostępna specjalna, indywidualnie przygotowana oferta hoteli, apartamentów, kurortów i innych noclegów.

Samochody

Samochody

Szybkie i pewne wypożyczenie samochodu w trakcie podróży służbowej lub wakacji? Twój opiekun pomoże Ci znaleźć i zarezerwować najlepiej dopasowany samochód. W ofercie eSky dostępnej za pomocą KAYAK for Business znajdziesz 900 wypożyczalni w 60 000 miejsc na całym świecie. Pełna dostępność na lotniskach, w centrach miast i w okolicach hoteli.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Stawiasz na pewność i bezpieczeństwo? Brawo! Też uważamy, że wykupienie ubezpieczenia podróżnego to mądre rozwiązanie. Twój opiekun pomoże Ci idealnie dopasować zakres ubezpieczenia do Twoich potrzeb i w zależności od tego wybrać ubezpieczenia podróżne oraz ubezpieczenie od rezygnacji z podróży.

Dlaczego eSky?

Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać!

Indywidualna obsługa

W ramach specjalnej usługi eSky w KAYAK for Business zapewniamy najlepszą obsługę. Potrzebujesz czegoś? Twój opiekun pomoże Ci zarówno w organizacji, jak i w trakcie podróży służbowej. Będzie dostępny wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy obecnie na 50 rynkach całego świata. Działamy od 2004 roku i w ciągu tych lat dorobiliśmy się 150 milionów zadowolonych użytkowników. To wszystko dzięki najlepszej obsłudze i szerokiej wiedzy naszych konsultantów.

Szeroka oferta

W ofercie eSky znajdują się połączenia 950 linii lotniczych, a także szeroki wybór apartamentów  i innych usług ułatwiających podróżowanie jak wypożyczalnie samochodów, transfery lotniskowe, ubezpieczenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, wyszukiwanie jest szybkie i proste.

Wygoda rezerwacji w eSky

Opieka klienta

eSky zapewnia najlepszą opiekę swoim klientom. W przypadku specjalnej usługi eSky dla KAYAK for Business klienci otrzymują dostęp do przeznaczonego tylko dla nich numeru telefonu oraz adresu e-mail, dzięki któremu mogą priorytetowo skontaktować się z opiekunem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Proste fakturowanie

Rozliczanie podróży służbowych z eSky jest proste i szybkie. Wszystkie faktury na zakupione w naszym serwisie usługi są przesyłane automatycznie, co pozwala znacznie oszczędzić czas.

Zarządzanie rezerwacjami

Zarządzanie swoimi rezerwacjami jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystkie szczegóły i opcje dostępne są w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy mowa o biletach lotniczych, czy o rezerwacjach hotelowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na sprawną pomoc opiekuna.

Bezpośredni dostęp do oferty

Wyszukiwarka eSky pozwala dotrzeć do najbardziej aktualnych ofert linii lotniczych i hoteli z zaznaczeniem promocji i rabatów. Klient sam wybiera najlepszą dla niego opcję i przeprowadza rezerwację. Może też liczyć na pomoc opiekuna, którzy przygotuje specjalną, dopasowaną do potrzeb ofertę.

Pobierz darmową aplikację i korzystaj z najlepszych ofert

  • Nr 1 w Polsce wśród aplikacji M-commerce
  • Najlepsze okazje lotów
  • Dostęp do 1,3 mln hoteli na całym świecie