Podróżuj z eSky.pl!

Z nami masz Gwarancję Najniższej Ceny na Wakacje i City Break

 

Gwarancja Najniższej Ceny z eSky.pl

Już nie musisz porównywać ofert na City Break czy Wakacje (Lot+Hotel) na różnych stronach. Z nami masz wszystko w jednym miejscu: szeroki wybór hoteli, wygodne połączenia lotów, inspirujące kierunki –  w najbardziej atrakcyjnych cenach! Jak to możliwe? To proste! W opcji lot+hotel masz odblokowany dostęp do super cen. Dużo zawdzięczamy dobrej współpracy z naszymi partnerami, dzięki czemu mamy atrakcyjne stawki i najniższe ceny.

Wybierając eSky.pl, wybierasz Gwarancję Najniższej Ceny. 

Gwarancja Najniższej Ceny z eSky.pl Gwarancja Najniższej Ceny z eSky.pl

Jak to działa?

CITY BREAK I WAKACJE LOT+HOTEL

Gwarancja najniższej ceny eSky.pl obejmuje tylko rezerwacje produktów City Break, Wakacje i Lot+Hotel. Nie dotyczy lotów i noclegów rezerwowanych oddzielnie ani innych produktów oferowanych przez eSky.pl.

LICZY SIĘ KAŻDY SZCZEGÓŁ

Chcesz sprawdzić, czy na pewno mamy najniższą cenę? Jeśli znajdziesz tańszą opcję niż u nas, upewnij się, że zawiera dokładnie te same szczegóły, co w rezerwacji dokonanej na eSky.pl: liczbę uczestników, daty, czas trwania, godziny lotów, hotel, rodzaj pokoju, itp.

CZAS TO PIENIĄDZ

Jeśli znajdziesz tańszą opcję, masz 24h od potwierdzenia rezerwacji na eSky.pl na wysłanie wniosku na adres: gwarancja@esky.pl.
Po pozytywnym rozpatrzeniu, zwrócimy Ci różnicę na konto.

Więcej szczegółów w Regulaminie (par X pkt 26).

City break: Przerwa od rutyny

Pozwól sobie na krótką ucieczkę od codzienności. Nabierz nowych sił, poszerz horyzonty i zanurz się w kulturze nowych miejsc: czy to spacerując po malowniczych uliczkach słonecznej Valetty, czy kosztując wybornego tapas w sercu barcelońskiej dzielnicy El Born, czy robiąc zakupy w najlepszych butikach w Mediolanie.

Wakacje: Znajdź swój raj na ziemi

Odpoczywaj po swojemu: na gorącej plaży w Tajlandii lub odkrywając tajemnice starożytnych cywilizacji na Półwyspie Jukatan. Czeka na Ciebie świat pełen niezwykłych przygód, miejsca, które intrygują i widoki, przez które oniemiejesz z zachwytu. Co na początek? Snorkeling na Zakynthos czy spacer po targu w Marrakeszu?

Podróżnicze inspiracje wybrane dla Ciebie

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu