eSky / Ubezpieczenia podróżne

Udany city break i urlop
Z eSky i ubezpieczeniem od rezygnacji AXA Partners

Podróże teraz? Tak. Teraz!

 1. Znajdź kierunek, który Cię interesuje. Sprawdź nasze okazje.
 2. Rezerwuj bez obaw – ubezpieczenie rezygnacji z podróży ochroni Cię w przypadku konieczności odwołania wyjazdu!
 3. Zabezpiecz się na każdą ewentualność w trakcie wakacji dodając ubezpieczenie podróżne AXA Partners.


.…Odkrywaj świat z eSky i AXA Partners!

Podróże teraz? Tak. Teraz! Podróże teraz? Tak. Teraz!

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne?

Spokojny wyjazd

Podstawowym ubezpieczeniem, które pozwoli cieszyć się podróżą bez niepotrzebnych zmartwień jest klasyczne ubezpieczenie podróżne. Możesz zakupić je podczas rezerwacji lotu lub niezależnie.

Przed podróżą

Jeśli już masz zarezerwowany wyjazd, również możesz dokupić ubezpieczenie podróżne, które zapewnia kompleksową ochronę. Dzięki temu Twoja podróż minie bez stresu, a w razie niespodziewanych wydarzeń uzyskasz pomoc. 

Na każde ryzyko

Kupując lot w serwisie eSky, masz podczas rezerwacji możliwość dodania wyjątkowego ubezpieczenia rezygnacji z podróży. Dzięki niemu możesz zrezygnować z podróży z powodów osobistych, uniemożliwiających wyjazd.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne

Ochrona przed skutkami niespodziewanych sytuacji, które mogą wydarzyć się podczas podróży. To niezbędne ubezpieczenie turystyczne dla udających się w podróż, a w szczególności na wypoczynek, zwiedzanie lub by amatorsko uprawiać sport (np. na narty). Zapewnia jedną z najwyższych sum ubezpieczenia na rynku – już od 300 000 € na pokrycie kosztów leczenia i transportu medycznego!

Co zyskujesz, kupując ubezpieczenie turystyczne? 

 • Pokrycie kosztów leczenia za granicą
 • Pokrycie kosztów transportu medycznego
 • Odszkodowanie za zgubiony lub skradziony bagaż

Ubezpieczenie podróżne sprawia, że możesz spokojnie odpoczywać i korzystać z wyjazdu. Możesz wykupić je w różnych wariantach podczas rezerwowania lotu w naszym serwisie. Warunki ubezpieczenia będą się różnić w zależności od wybranej opcji: wyjazd zagraniczny lub wyjazd krajowy. W niektórych wariantach w cenie znajduje się ubezpieczenie z klauzulą alkoholową.

Ubezpieczenie All Risk

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży

Ochrona przed utratą pieniędzy w przypadku konieczności odwołania swojej podróży.

Wybrane ubezpieczenie zapewni Ci zwrot:

 • z każdego udokumentowanego powodu osobistego, np. utrata pracy, choroba Twoja, Twoich bliskich, a nawet zwierząt domowych,
 • w związku z nagłym zachorowaniem,
 • 90% kosztów biletu lotniczego.

To wyjątkowe ubezpieczenie zapewnia Ci pełną możliwość rezygnacji przed podróżą z przyczyn osobistych, które uniemożliwiają wyjazd i nie są wskazane w wyłączeniach odpowiedzialności. Jest dostępne dla klientów eSky podczas rezerwacji biletów w serwisie.

Ubezpieczenie rezygnacji lub przerwania podróży

Ubezpieczenie rezygnacji lub przerwania podróży

Ochrona przed utratą pieniędzy w wyniku konieczności odwołania swojej podróży lub jej przerwania.

Wybrane ubezpieczenie zapewni Ci zwrot:

 • z każdego udokumentowanego powodu osobistego (np. utrata pracy, choroba Twoja lub Twoich bliskich),
 • 90% kosztów biletu lotniczego – rezygnacja przed podróżą,
 • pokrycie kosztów nowego biletu do 500 € oraz zwrot 20 € za każdy niewykorzystany dzień – rezygnacja w trakcie podróży.

Ten rodzaj ubezpieczenia zabezpiecza Cię przed poniesieniem wysokich kosztów związanych z rezygnacją z podróży lub jej przerwaniem. Dotyczy przyczyn osobistych, które uniemożliwiają wyjazd i nie są wskazane w wyłączeniach odpowiedzialności. Jest dostępne dla klientów eSky podczas rezerwacji biletów w serwisie.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie przed podróżą?

Ubezpieczenia podróżne zapewniają spokojną podróż. Dowiedz się, w jaki sposób!

Dlaczego kupić ubezpieczenie? Odpowiedź jest prosta: żeby mieć spokojną głowę! Ubezpieczenia zapewniają pomoc i zwrot kosztów w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Lecisz na wczasy z dziećmi? Nie martw się o wizytę u lekarza, gdy ktoś zachoruje. Rezerwujesz bilet na daleką podróż? Nie obawiaj się o zwrot pieniędzy, gdyby podróż miała nie dojść do skutku. Zalet jest wiele, ale wszystko sprowadza się do jednego – ubezpieczenia sprawiają, że możesz w pełni cieszyć się swoją podróżą.

Jak kupić tanie ubezpieczenie turystyczne? Na górze strony znajdziesz wyszukiwarkę, w której wystarczy podać niezbędne informacje – w kilka sekund dowiesz się, ile będzie kosztowało Twoje ubezpieczenie, a następnie wykupisz polisę. Jak kupić ubezpieczenie rezygnacji z podróży? Ubezpieczenie rezygnacji możesz wykupić jedynie podczas  rezerwacji biletu lotniczego w eSky. Ubezpieczenie to umożliwia zwrot kosztów w sytuacji anulowania podróży z udokumentowanych przyczyn osobistych.

Jak uzyskać odszkodowanie, gdy coś nieprzewidzianego wydarzy się w trakcie podróży? Wystarczy zgłosić szkodę i postępować zgodnie z informacjami zawartymi w polisie ubezpieczeniowej. Wiele niespodziewanych zdarzeń, np. utrata lub zniszczenie bagażu jest objęte ubezpieczeniem podróżnym. Wykupienie ubezpieczenia sprawia, że Twoja podróż nie będzie się wiązała z dodatkowymi kosztami w takich sytuacjach. Tanie ubezpieczenia sprawiają, że za niewielkie pieniądze jesteś w stanie zapewnić sobie spokojną podróż.

Ważne dokumenty

Ubezpieczenie podróżne

Europa i Świat

Szczególne Warunki Ubezpieczenia podróżnego
Pobierz plik

Polska

Szczególne Warunki Ubezpieczenia podróżnego
Pobierz plik

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży

Szczególne warunki ubezpieczenia rezygnacji z podróży
Pobierz plik

Ubezpieczenie rezygnacji lub przerwania podróży

Szczególne warunki ubezpieczenia rezygnacji lub przerwania podróży
Pobierz plik

Inne ubezpieczenia

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży BASIC

Ogólne warunki ubezpieczenia rezygnacji z podróży BASIC
Pobierz plik

Ubezpieczenie bagażu podróżnego

Ogólne warunki ubezpieczenia bagażu podróżnego
Pobierz plik

Agentem ubezpieczenia, który obsługuje niniejsze ubezpieczenie grupowe jest We Care Insurance Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-265), przy ul. Murckowskiej 14A.

Dlaczego ubezpieczenie podróżne jest tak ważne?

Ubezpieczenie pozwala zabezpieczyć się na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie podróży i uniknąć dodatkowych kosztów. Zapewnia spokój i gwarantuje, że w trakcie podróży można skoncentrować się na wypoczynku i relaksie.

Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Podstawowe ubezpieczenia turystyczne, zwane też ubezpieczeniami podróżnymi można wykupić za pośrednictwem eSky. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia bezpośrednio w trakcie rezerwacji biletu lotniczego, późniejszego dokupienia lub wykupienia osobno ubezpieczenia w serwisie.

Które ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Podstawową ochronę podczas podróży zapewnia ubezpieczenie podróżne. Gwarantuje pokrycie kosztów i zapewnienie pomocy w przypadku większości nieprzewidzianych zdarzeń. Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenie rezygnacji lub przerwania podróży.

Jakie ubezpieczenie turystyczne?

Ubezpieczenie turystyczne powinno zawierać pełny pakiet ochrony w trakcie podróży zagranicznych. Zapewniać pokrycie kosztów medycznych, ochronę bagażu oraz obejmować ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Co obejmuje ubezpieczenie podróżne?

Zakres ubezpieczenia podróżnego zależy od rodzaju i celu podróży. Takie ubezpieczenie zawsze obejmuje OC i NNW, może także obejmować inne obszary, np. w przypadku podróży zagranicznych, pokrycie kosztów leczenia i transportu medycznego.

Jak działa ubezpieczenie podróżne?

Ubezpieczenie podróżne działa w sytuacji, gdy wystąpi zdarzenie objęte jego zakresem (np. wizyta lekarska za granicą, zniszczenie bagażu itp.). Wówczas należy zgłosić szkodę i postępować zgodnie z informacjami zawartymi w polisie ubezpieczeniowej.

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

 • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
 • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
 • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu