eSky / Ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenia turystyczne dopasowane do Twoich potrzeb.
Ciesz się spokojną podróżą!

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne?

Spokojny wyjazd

Podstawowym ubezpieczeniem, które pozwoli cieszyć się podróżą bez niepotrzebnych zmartwień jest klasyczne ubezpieczenie podróżne. Możesz zakupić je podczas rezerwacji lotu lub niezależnie.

Przed podróżą

Jeśli już masz zarezerwowany wyjazd, możesz dokupić również ubezpieczenie od rezygnacji z podróży, umożliwiające zwrot kosztów z tytułu anulowania podróży w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń.

Na każde ryzyko

Kupując lot w serwisie eSky, masz podczas rezerwacji możliwość dodania wyjątkowego ubezpieczenia All Risk. Dzięki niemu możesz zrezygnować z podróży z powodów osobistych, uniemożliwiających wyjazd.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne

Ochrona przed niespodziewanymi sytuacjami, które mogą wydarzyć się podczas podróży. To niezbędne ubezpieczenie turystyczne dla udających się w podróż, a w szczególności na wypoczynek, zwiedzanie lub by amatorsko uprawiać sport (np. na narty).

Co zyskujesz, kupując ubezpieczenie turystyczne? 

 • Pokrycie kosztów leczenia (w tym COVID-19)
 • Zwrot kosztów kwarantanny
 • Odszkodowanie za zgubiony lub skradziony bagaż
 • Klauzulę alkoholową w cenie

Ubezpieczenie podróżne sprawia, że możesz spokojnie odpoczywać i korzystać z wyjazdu. Możesz wykupić je podczas rezerwowania lotu w naszym serwisie, w Twoim koncie eSky lub osobno, do każdej podróży. Warunki ubezpieczenia będą się różnić w zależności od wybranej opcji: wyjazd zagraniczny lub wyjazd krajowy.

Ubezpieczenie All Risk

Ubezpieczenie All Risk

Ochrona przed utratą pieniędzy w przypadku konieczności odwołania swojej podróży, w tym z powodu zachorowania na COVID-19 lub kwarantanny.

Wybrane ubezpieczenie zapewni Ci zwrot:

 • z każdego udokumentowanego powodu osobistego, np. utrata pracy, choroba Twoja, Twoich bliskich, a nawet zwierząt domowych,
 • w związku z zachorowaniem na COVID-19 lub obowiązkową kwarantanną,
 • 90% kosztów biletu lotniczego.

To wyjątkowe ubezpieczenie zapewnia Ci pełną możliwość rezygnacji przed podróżą z przyczyn osobistych, uniemożliwiających wyjazd. Jest dostępne dla klientów eSky podczas rezerwacji biletów w serwisie.

Ubezpieczenie All Risk z możliwością przerwania podróży

Ubezpieczenie All Risk z możliwością przerwania podróży

Ochrona przed utratą pieniędzy w wyniku konieczności odwołania swojej podróży lub jej przerwania. Obejmuje również zachorowanie na COVID-19 i kwarantannę.

Wybrane ubezpieczenie zapewni Ci zwrot:

 • z każdego udokumentowanego powodu osobistego (np. utrata pracy, choroba Twoja lub Twoich bliskich, w tym zachorowanie na COVID-19, kwarantanna),
 • 90% kosztów biletu lotniczego – rezygnacja przed podróżą,
 • pokrycie kosztów nowego biletu do 500 € oraz zwrot 20 € za każdy niewykorzystany dzień – rezygnacja w trakcie podróży.

Ten rodzaj ubezpieczenia zabezpiecza Cię przed poniesieniem wysokich kosztów związanych z rezygnacją z podróży lub jej przerwaniem. Jest dostępne dla klientów eSky podczas rezerwacji biletów w serwisie.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie przed podróżą?

Ubezpieczenia podróżne zapewniają spokojną podróż. Dowiedz się, w jaki sposób!

Dlaczego kupić ubezpieczenie? Odpowiedź jest prosta: żeby mieć spokojną głowę! Ubezpieczenia zapewniają pomoc i zwrot kosztów w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Lecisz na wczasy z dziećmi? Nie martw się o wizytę u lekarza, gdy ktoś zachoruje. Rezerwujesz bilet na daleką podróż? Nie obawiaj się o zwrot pieniędzy, gdyby podróż miała nie dojść do skutku. Zalet jest wiele, ale wszystko sprowadza się do jednego – ubezpieczenia sprawiają, że możesz w pełni cieszyć się swoją podróżą.

Jak kupić tanie ubezpieczenie turystyczne? Na górze strony znajdziesz wyszukiwarkę, w której wystarczy podać niezbędne informacje – w kilka sekund dowiesz się, ile będzie kosztowało Twoje ubezpieczenie, a następnie wykupisz polisę. Jak kupić ubezpieczenie od rezygnacji? Ubezpieczenie od rezygnacji możesz wykupić do 5 dni po dokonaniu rezerwacji podróży. Natomiast wersja ubezpieczenia od rezygnacji All Risk, dostępna jest jedynie podczas rezerwacji biletu lotniczego w eSky. Ubezpieczenie to umożliwia zwrot kosztów w sytuacji anulowania podróży z udokumentowanych przyczyn osobistych.

Jak uzyskać odszkodowanie, gdy coś nieprzewidzianego wydarzy się w trakcie podróży? Wystarczy zgłosić szkodę i postępować zgodnie z informacjami zawartymi w polisie ubezpieczeniowej. Wiele niespodziewanych zdarzeń, np. utrata lub zniszczenie bagażu jest objęte ubezpieczeniem podróżnym. Wykupienie ubezpieczenia sprawia, że Twoja podróż nie będzie się wiązała z dodatkowymi kosztami w takich sytuacjach. Tanie ubezpieczenia sprawiają, że za niewielkie pieniądze jesteś w stanie zapewnić sobie spokojną podróż.

Ważne dokumenty

Europa i Świat

Ubezpieczenie podróżne

Przykładowy certyfikat ubezpieczenia na podróże zagraniczne
Pobierz plik

Szczególne Warunki Ubezpieczenia podróżnego
Pobierz plik

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

Przykładowy certyfikat ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży
Pobierz plik

Ogólne warunki ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży z kartą produktu
Pobierz plik

Polska

Ubezpieczenie podróżne

Przykładowy certyfikat ubezpieczenia na podróże krajowe
Pobierz plik

Szczególne Warunki Ubezpieczenia podróżnego
Pobierz plik

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

Przykładowy certyfikat od kosztów rezygnacji z podróży
Pobierz plik

Ogólne warunki ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży z kartą produktu
Pobierz plik

Ubezpieczenie All Risk

Ubezpieczenie All Risk

Przykładowy certyfikat ubezpieczenia All Risk
Pobierz plik

Ogólne warunki ubezpieczenia All Risk
Pobierz plik

Ubezpieczenie All Risk z możliwością przerwania podróży

Przykładowy certyfikat ubezpieczenia All Risk z możliwością przerwania podróży
Pobierz plik

Ogólne warunki ubezpieczenia All Risk z możliwością przerwania podróży
Pobierz plik

Agentem ubezpieczenia, który obsługuje niniejsze ubezpieczenie grupowe jest We Care Insurance Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-265), przy ul. Murckowskiej 14A.

Dlaczego ubezpieczenie podróżne jest tak ważne?

Ubezpieczenie pozwala zabezpieczyć się na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie podróży i uniknąć dodatkowych kosztów. Zapewnia spokój i gwarantuje, że w trakcie podróży można skoncentrować się na wypoczynku i relaksie.

Gdzie wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Podstawowe ubezpieczenia turystyczne, zwane też ubezpieczeniami podróżnymi można wykupić za pośrednictwem eSky. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia bezpośrednio w trakcie rezerwacji biletu lotniczego, późniejszego dokupienia lub wykupienia osobno ubezpieczenia w serwisie.

Które ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Podstawową ochronę podczas podróży zapewnia ubezpieczenie podróżne. Gwarantuje pokrycie kosztów i zapewnienie pomocy w przypadku większości nieprzewidzianych zdarzeń. Dodatkowo można wykupić ubezpieczenie od rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenie od rezygnacji All Risk.

Czy istnieją ubezpieczenia przeciwko COVID-19?

Ubezpieczenie podróżne w eSky pokrywa koszty związane z obowiązkową kwarantanną oraz koszty leczenia za granicą w przypadku zachorowania na COVID-19. Ubezpieczenia turystyczne charakteryzują się szerokim wachlarzem zabezpieczeń przed niespodziewanymi sytuacjami, które mogą mieć miejsce podczas podróży.

Co obejmuje ubezpieczenie podróżne?

Zakres ubezpieczenia podróżnego zależy od rodzaju i celu podróży. Takie ubezpieczenie zawsze obejmuje OC i NNW, może także obejmować inne obszary, np. w przypadku podróży zagranicznych, pokrycie kosztów leczenia i transportu medycznego.

Jak działa ubezpieczenie podróżne?

Ubezpieczenie podróżne działa w sytuacji, gdy wystąpi zdarzenie objęte jego zakresem (np. wizyta lekarska za granicą, zniszczenie bagażu itp.). Wówczas należy zgłosić szkodę i postępować zgodnie z informacjami zawartymi w polisie ubezpieczeniowej.

Najlepsze okazje! Nawet 40% zniżki

Wyjątkowe oferty przygotowujemy tylko dla wybranych podróżników. Zostań jednym z nich.

Pobierz darmową aplikację i korzystaj z najlepszych ofert

 • Nr 1 w Polsce wśród aplikacji M-commerce
 • Najlepsze okazje lotów
 • Dostęp do 1,3 mln hoteli na całym świecie