eSky / Ubezpieczenia podróżne / Ubezpieczenie snowboard

Ubezpieczenie snowboard

Ubezpieczenie na wyjazd na snowboard online

Czym jest ubezpieczenie snowboardowe?

Ubezpieczenie snowboardowe to polisa, która zapewnia ochronę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń podczas wyjazdu na deskę. Obejmuje sytuacje, które mogą wydarzyć się w trakcie jazdy na wyznaczonych trasach narciarskich. Upadek, złamanie kończyny, pilna konsultacja lekarska – to tylko niektóre z niespodziewanych wydarzeń, które mogą nadwyrężyć budżet podczas wyjazdu.
Polisa snowboardowa pokrywa ewentualne koszty leczenia, udzielenia pomocy na stoku (na wyznaczonych trasach) oraz przeprowadzenia akcji ratunkowej czy transportu medycznego. Dostępne w eSky ubezpieczenie na snowboard jest polecane wszystkim osobom, które uprawiają sport amatorsko, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest ono bezpłatną częścią ubezpieczenia podróżnego.

Ubezpieczenie snowboardowe online

Jak zapewnić sobie spokój podczas wyjazdu? Wystarczy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie dla snowboardzistów, które zapewni pokrycie kosztów leczenia w przypadku kontuzji czy wypadku na stoku na wyznaczonej trasie. Ubezpieczenie działa podczas całej podróży – także w hotelu, podczas zwiedzania czy dojazdu na miejsce i powrotu do domu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń mamy pewność, że rachunek za konsultację lekarską czy pobyt w szpitalu pokryje ubezpieczyciel.

Koszty ratownictwa

Planując swój wyjazd na deskę i chcąc zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo, również finansowe, należy wziąć pod uwagę wszystkie możliwe niespodziewane wydarzenia na stoku. Ubezpieczenie na wyjazd na snowboard chroni przed poniesieniem kosztów w przypadku konieczności udzielenia pomocy lub przeprowadzenia akcji ratunkowej na stoku.

Koszty leczenia

Upadek na stoku lub udział w kraksie podczas zjazdu wiążą się z koniecznością odbycia konsultacji lekarskiej i podjęcia ewentualnego leczenia. Wizyta u specjalisty, pobyt w szpitalu, przeprowadzenie zabiegów – to koszty, które pokryje ubezpieczenie na deskę. Dzięki temu można skupić się na powrocie do zdrowia, a rachunki za usługi medyczne opłaci ubezpieczyciel.

Koszty transportu

Planowany wyjazd na deskę do Włoch lub Szwajcarii nie może obyć się bez odpowiedniej ochrony. Gwarantuje to ubezpieczenie podróżne, które pokrywa koszty ewentualnego transportu medycznego do Polski. Aby wyjazd na snowboard za granicę był w pełni udany, należy wykupić polisę w eSky. Dzięki niej, jeśli zajdzie taka konieczność, ubezpieczyciel zapłaci za transport z zagranicy.

Jak wykupić najlepsze ubezpieczenie na snowboard?

Jak wykupić ubezpieczenie na snowboard w Polsce lub za granicą? To prostsze niż się wydaje! Polisa na deskę jest zawarta w ubezpieczeniu podróżnym eSky. Otrzymujemy je zatem bezpłatnie, w ramach wykupionej polisy turystycznej. Wówczas nie trzeba martwić się dodatkowymi formularzami i opłatami – wszystko otrzymujemy w ramach jednego ubezpieczenia na wyjazd.

Co daje ubezpieczenie na snowboard?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

Ubezpieczenie kosztów pomocy i transportu

Jak działa ubezpieczenie narciarskie z klauzulą alkoholową?

Ubezpieczenie na snowboard z klauzulą alkoholową

Ubezpieczenie podróżne wykupione w eSky obejmuje bezpłatną klauzulę alkoholową. Czym jest wspomniana klauzula? To objęcie ochroną ubezpieczonych, gdy znajdują się oni pod wpływem alkoholu i doznają uszczerbku na zdrowiu. Warto jednak pamiętać, że klauzula alkoholowa nie ma zastosowania do wszystkich sytuacji. Przykładowo, wyłączone z niej jest OC, co oznacza, że w przypadku wyrządzenia szkód po spożyciu alkoholu, ubezpieczony będzie musiał pokryć je z własnej kieszeni. Innym przykładem są wyłączenia generalne. To zdarzenia, gdy znajdująca się pod wpływem alkoholu osoba ubezpieczona doznała uszczerbku na zdrowiu w wyniku złamania prawa lub rażącego zaniedbania. Zatem klauzula alkoholowa nie zadziała, gdy ubezpieczony dozna kontuzji podczas jazdy na desce pod wpływem alkoholu. Wówczas ani nie można skorzystać z ubezpieczenia OC i NNW, ani ubezpieczyciel nie pokryje kosztów pomocy transportu i leczenia.

Wyjazd na snowboard: jakie ubezpieczenie wykupić?

Ubezpieczenie snowboardowe online można wykupić w eSky – jest ono częścią polisy turystycznej. Aby tego dokonać, wystarczy podać cel i termin podróży oraz liczbę ubezpieczanych osób. W ramach polisy na deskę zawarte jest pokrycie kosztów pomocy lub zorganizowania akcji ratunkowej na stoku.

Jakie wybrać ubezpieczenie na snowboard?

Jeśli chodzi o snowboard, to ubezpieczenie musi zapewniać kompleksową opiekę w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń na wyznaczonych trasach. Chodzi o pomoc na stoku, pokrycie kosztów leczenia czy transportu medycznego. To wszystko jest zawarte w ubezpieczeniu turystycznym w eSky.

Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie na snowboard?

Najlepsze ubezpieczenie na snowboard można wykupić w dobrej cenie w eSky. Można to zrobić już w trakcie rezerwacji podróży lub później. Ubezpieczenia snowboardowe są także dostępne dla osób bez rezerwacji w eSky – wystarczy podać wymagane dane, a następnie opłacić je online. Gotowe!

Jakie wykupić ubezpieczenie na snowboard w Polsce?

Także wybierając się na snowboard w Polsce, można dodatkowo zabezpieczyć się i wykupić ubezpieczenie podróżne. Dzięki niemu możemy mieć pewność, że w trakcie wyjazdu nie zaskoczy nas żadna niespodziewana sytuacja, także ta, która może nam się przydarzyć w hotelu czy na ulicy.

Ile kosztuje ubezpieczenie na deskę?

Ubezpieczenie snowboard to część polisy turystycznej w eSky. Cena zależy m.in. od kierunku podróży. Każde ubezpieczenie podróżne zawiera OC i NNW, a w przypadku wyjazdu za granicę (ubezpieczenie na snowboard, do krajów takich jak Słowacja lub inne), także KL i koszty transportu medycznego.

Jakie wykupić ubezpieczenie na snowboard na Słowacji?

W przypadku wyprawy na stoki poza granice Polski, przyda się polisą, która obejmuje pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa na stoku i transportu medycznego. Takie ubezpieczenie snowboardowe jest zawarte w polisie turystycznej w eSky. Jest ona tania, a jej wykupienie zajmuje tylko kilka chwil.

Najlepsze okazje! Nawet 40% zniżki

Wyjątkowe oferty przygotowujemy tylko dla wybranych podróżników. Zostań jednym z nich.

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu