eSky / Ubezpieczenia podróżne / Ubezpieczenie turystyczne dla dziecka

Ubezpieczenie turystyczne dla dziecka

Ubezpieczenie podróżne dla niemowlaków, dzieci i młodych online

Czym jest ubezpieczenie podróżne dla dzieci?

Ubezpieczenie turystyczne dla dziecka na wyjazd za granicę i krajowy zapewnia kompleksową ochronę w razie nieprzewidzianych zdarzeń w czasie wyjazdu. W ramach polisy podróżnej dziecko objęte zostaje ubezpieczeniami od odpowiedzialności cywilnej (OC), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Co to oznacza? Ubezpieczenie podróżne dzieci pokrywa koszty leczenia dziecka w razie wypadku lub zaostrzenia chorób przewlekłych. Gwarantuje odszkodowanie w razie uszczerbku na zdrowiu, a także pokrycie kosztów po wyrządzeniu szkód przez ujętą w polisie osobę niepełnoletnią.W eSky ubezpieczenie turystyczne dla dziecka (bez ograniczeń wiekowych) jest zawarte w ubezpieczeniu podróżnym.

Ubezpieczenie podróżne dziecka

Kogo obejmuje ochroną ubezpieczenie turystyczne w eSky? Niemowlę, dziecko i nastolatka, a także osoby pełnoletnie. O wykupieniu ubezpieczenia podróżnego również dla dzieci warto pomyśleć zwłaszcza w okresie zagranicznych i krajowych wyjazdów w czasie wakacji i ferii. Tym bardziej, jeśli dziecko jest aktywne, np. jeździ na nartach lub pływa.

Odpowiedzialność cywilna (OC)

Ubezpieczenie podróżne dziecka przydatne jest nie tylko w razie wypadku. Działa również, kiedy objęty polisą niepełnoletni wyrządzi szkodę w życiu prywatnym na osobie lub rzeczy. W takim przypadku, dzięki ubezpieczeniu turystycznemu dla dzieci, obejmującemu ubezpieczenie OC, koszty odszkodowania dla osoby pokrzywdzonej pokrywa ubezpieczyciel.

Następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Ubezpieczenie podróżne dla dzieci zapewnia wsparcie w razie wystąpienia następstw nieszczęśliwych wypadków. Jeśli Twoje dziecko weźmie udział w kolizji lub wypadku, może liczyć na odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Niektóre kontuzje mogą wymagać długotrwałego leczenia, więc odszkodowanie może pokryć koszty, np. rehabilitacji.

Koszty leczenia i transportu (KL)

Ubezpieczenie dziecka na wyjazd za granicę pokrywa koszty leczenia, assistance i transportu medycznego (do wartości określonej w polisie). Oznacza to, że jeśli niemowlę, dziecko lub nastolatek wymagać będzie pomocy medycznej (w tym na stoku narciarskim lub na plaży), leczenia, operacji, pomocy medycznej czy transportu do kraju, to koszty pokryje ubezpieczyciel.

Jak wykupić ubezpieczenie turystyczne dla dzieci?

Aby kupić ubezpieczenie turystyczne dla niemowlaka, dziecka lub nastolatka w eSky, wystarczy kilka chwil. Ubezpieczenie podróżne dla dziecka można nabyć podczas rezerwacji lotów lub już po wykupieniu biletów na stronie ubezpieczeń. Po podaniu informacji – kierunku i terminu podróży, liczby osób i ich danych osobowych oraz opłaceniu polisy, prześlemy na adres e-mail dokumenty.

Co daje ubezpieczenie podróżne dla dziecka?

Kompleksowa ochrona w trakcie podróży

Zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi sytuacjami

Pokrycie kosztów leczenia i transportu

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne dla dziecka na wakacje?

Decydując się na ubezpieczenie turystyczne dla dziecka na wakacje, należy wybrać polisę podróżną w eSky. Ubezpieczenie turystyczne dziecka sprawdzi się podczas wszystkich wyjazdów, np. nad morze i w góry. Gwarantuje ono kompleksową ochronę, w tym pokrycie kosztów akcji ratowniczych, transportu medycznego i leczenia w przypadku podróży za granicę.

Jakie wybrać ubezpieczenie turystyczne dla dziecka na ferie?

Ubezpieczenie podróżne, które można wykupić w eSky, sprawdzi się idealnie jako ubezpieczenie dla dziecka na ferie, np. na wyjazd na narty lub snowboard. Na stoku nietrudno o kontuzje czy poważne uszkodzenia ciała. Ubezpieczenie podróżne pokrywa koszty pomocy medycznej i leczenia oraz koszty akcji ratowniczej na stoku, czego nie zapewnia Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Kiedy wykupić ubezpieczenie podróżne dla niemowląt, dzieci i młodych?

Planując każdy wyjazd, warto wykupić ubezpieczenie podróżne nie tylko dla siebie, ale również dla niemowląt, dzieci i młodzieży. To istotne zwłaszcza w okresie wakacji i ferii zimowych. W tym przypadku ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również aktywności fizyczne jak jazda na nartach czy pływanie. Ubezpieczenie podróżne dla dzieci zawiera OC, NNW oraz KL.

Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie dla dziecka na wyjazd za granicę?

Ubezpieczenie podróżne dla niemowlęcia, dziecka i nastolatka najlepiej wykupić w eSky. Można to zrobić zarówno w trakcie rezerwowania lotów, jak i później – po zakupie biletów. Ubezpieczenie w eSky można wykupić także w przypadku wcześniejszej rezerwacji w innym serwisie lub organizowania podróży innym środkiem transportu, np. samochodem, autobusem lub pociągiem.

Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne dla dziecka?

Wykupienie ubezpieczenia podróżnego dla dzieci w eSky nie wiąże się z wyższymi kosztami niż w przypadku obejmowania polisą dorosłych. Po prostu należy wybrać ubezpieczenie podróżne jak dla osoby dorosłej, podać wszystkie wymagane dane i opłacić. Cena ubezpieczenia turystycznego dla dzieci zależy od kierunku i czasu podróży oraz liczby ubezpieczanych osób.

Jak wybrać ubezpieczenie podróżne dla niemowlaka?

Wybór ubezpieczenia turystycznego dla niemowlaka jest bardzo prosty. Ubezpieczenie podróżne w eSky kompleksowo chroni ubezpieczonych, w tym niemowlęta, dzieci, nastolatków i osoby dorosłe – bez ograniczeń wiekowych. Zakres ochrony jest szeroki i obejmuje m.in. OC, NNW i KL, co jest istotne zarówno w przypadku wyjazdów rodzinnych, jak i wyjazdów dzieci.

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu