eSky.pl / Ubezpieczenia podróżne / Ubezpieczenia turystyczne / Ubezpieczenie turystyczne Azja

Ubezpieczenie turystyczne Azja

Ubezpieczenia na wyjazd za granicę i krajowe

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne?

Ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę przed sytuacjami, które mogą zdarzyć się w trakcie podróży zagranicznej lub krajowej, a których nie można przewidzieć. Ten rodzaj ubezpieczenia zawiera mi.in. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), a także pokrycie kosztów leczenia w trakcie podróży zagranicznej.
Wykupienie ubezpieczenia jest rekomendowane wszystkim osobom, wybierającym się w podróż w celach wypoczynkowych, na wycieczki ukierunkowane na zwiedzanie atrakcji turystycznych oraz amatorskie wyjazdy sportowe (np. na narty, snowboard czy surfing).
Ubezpieczenie turystyczne to niezbędne zabezpieczenie przed większością nieprzewidzianych sytuacji w trakcie podróży!

Podróże na miarę czasów? To proste!

Ubezpieczenie podróżne Azja

  • Pokrycie kosztów leczenia w trakcie podróży zagranicznej aż do 300 000 €
  • Odszkodowanie za zgubiony lub zniszczony bagaż do 1 000 € w przypadku podróży krajowej
    i 1 500 € w przypadku podróży zagranicznej
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków do 10 000 € oraz odpowiedzialności cywilnej do 100 000 €
  • Obejmuje assistance i transport medyczny
  • W cenie klauzula alkoholowa, czyli brak wyłączeń dla zdarzeń pod wpływem alkoholu

Wszystkie informacje zawarte są w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia podróżnego, dostępnych w sekcji Ważne dokumenty.

To ubezpieczenie jest dla Ciebie, jeżeli:

Oczekujesz kompleksowej ochrony, gdziekolwiek jesteś

Podróżujesz w celach rekreacyjnych i wypoczynkowych

Amatorsko uprawiasz sport, np. jeździsz na nartach lub biegasz

Chcesz zabezpieczyć swój bagaż

W jaki sposób mogę wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Wykupienie ubezpieczenia podróżnego jest bardzo proste i intuicyjne. Możesz to zrobić zarówno w trakcie rezerwowania lotów w eSky lub już po zakupie, za pośrednictwem tej strony. Ubezpieczenie turystyczne mogą kupić także osoby, które nie posiadają biletów zarezerwowanych w eSky. Aby to zrobić, wystarczy tylko przejść na górę strony, podać kraj rozpoczęcia podróży oraz kraj docelowy i daty. Na tej podstawie obliczymy koszt ubezpieczenia i poprowadzimy Cię aż do momentu wykupienia polisy!

Azja: jak wybrać ubezpieczenie turystyczne?

Każdy, kto rezerwuje loty, zakłada, że jego podróż będzie udana i pełna pozytywnych wrażeń, ale zawsze trzeba pamiętać o możliwości wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji w jej trakcie. Dlatego należy wybrać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, chroniące przed takimi przypadkami, najlepiej u sprawdzonego i doświadczonego dostawcy, jak np. eSky.

Co powinno zawierać ubezpieczenie turystyczne?

Każde ubezpieczenie turystyczne powinno zawierać podstawową ochronę od nieprzewidzianych zdarzeń. Dlatego tak ważne jest, by zawierało ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz KL, czyli pokrycie kosztów leczenia w przypadku zachorowania w trakcie podróży.

Które ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Wybór ubezpieczenia turystycznego nie jest skomplikowany. Korzystając z naszego serwisu, podaj kraj rozpoczęcia podróży oraz jej docelowe miejsce oraz daty. Po wpisaniu tych danych w wyszukiwarkę znajdującą się na górze strony zaproponujemy dopasowane ubezpieczenie turystyczne w dobrej cenie!

Ubezpieczenie turystyczne Azja: gdzie kupić?

Obecnie wiele firm oferuje ubezpieczenie turystyczne, jednak najlepiej jest znaleźć dostawcę z odpowiednim doświadczeniem, który zapewni, że wykupiona usługa będzie sprawdzona i dobrana do potrzeb. Każda podróż ma swoją specyfikę, dlatego najlepiej dopasować, a następnie wykupić swoje ubezpieczenie turystyczne na tej stronie!

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne?

Ubezpieczenie turystyczne obejmuje ochronę przed wieloma zdarzeniami w trakcie podróży. Zaliczamy do nich wystąpienie szkód na osobie lub na mieniu (odpowiedzialność cywilna), następstwa nieszczęśliwych wypadków, pokrycie kosztów leczenia w trakcie podróży zagranicznej, a nawet leczenia nagłych zaostrzeń chorób przewlekłych.

Co daje ubezpieczenie turystyczne?

Przede wszystkim ubezpieczenie turystyczne zabezpiecza przed poniesieniem dodatkowych kosztów w trakcie podróży. Leczenie za granicą czy zwrot kosztów poniesionych szkód lub konieczność odbywania kwarantanny w trakcie podróży mogą wiązać się z dużymi wydatkami. Tanie ubezpieczenie turystyczne pozwala uniknąć takich problemów i cieszyć się podróżą!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu