eSky.pl / Ubezpieczenia podróżne / Ubezpieczenie narciarskie / Austria ubezpieczenie na narty

Ubezpieczenie narciarskie Austria

Polisa na wyjazdy narciarskie w kraju i za granicą

Co to jest polisa narciarska?

Ubezpieczenie narciarskie zapewnia ochronę przed poniesieniem kosztów, gdy zdarzy się nam wypadek w trakcie jazdy po wyznaczonych szlakach narciarskich i będziemy potrzebować pomocy medycznej. W przypadku wyjazdów na narty za granicę, pozwoli to uniknąć opłat za pomoc na stoku udzieloną przez ratowników, leczenie w szpitalu czy transport medyczny do Polski. Jest to tym bardziej istotne, że popularna Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego nie zapewnia pokrycia wszystkich kosztów związanych z procedurami ratowniczymi i medycznymi.
Posiadanie polisy narciarskiej pozwala na cieszenie się jazdą na nartach i uniknięcie dodatkowych zmartwień. Wykupienie ubezpieczenia podróżnego w eSky jest równoznaczne z wykupienie ubezpieczenia narciarskiego.

Ubezpieczenie narciarskie Austria

Wyjazd na narty warto dobrze przygotować, by bez żadnych zmartwień cieszyć się szusowaniem po stokach. Jednym z najważniejszych elementów przygotowań jest z pewnością wykupienie ubezpieczenia narciarskiego, które idealnie sprawdzi się w Alpach, Pirenejach, Karpatach czy Sudetach. Wykupienie odpowiedniej polisy zabezpieczy nas przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie rekreacyjnego uprawiania narciarstwa na poziomie amatorskim. Dzięki ubezpieczeniu NNW oraz pokryciu kosztów związanych z leczeniem i pomocą medyczną (koszty akcji ratowniczej czy transportu), będziemy mieć pewność, że wyjdziemy na stok, by skupiać się jedynie na czerpaniu przyjemności z jazdy!

Jak wykupić najlepsze ubezpieczenie narciarskie?

Ubezpieczenie narciarskie jest zawarte w ubezpieczeniu podróżnym, które można wykupić w eSky. Aby to zrobić wystarczy przejść na górę strony, podać wszystkie dane, a następnie je opłacić. Ubezpieczenie narciarskie będzie obowiązywało w trakcie planowanej podróży wraz z innymi składnikami polisy turystycznej, która obejmuje m.in. OC, NNW oraz koszty leczenia, pomocy medycznej i transportu. Dzięki temu można uzyskać kompleksową ochronę nie tylko na stoku, ale również w trakcie całego wyjazdu!

Ubezpieczenie turystyczne na narty – Austria

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

Ubezpieczenie kosztów pomocy i transportu

Austria: jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Aby wybrać najlepsze ubezpieczenie na wyjazd na narty, należy sprawdzić zakres polisy. W przypadku ubezpieczenia podróżnego dostępnego w eSky, ochrona obejmuje nie tylko standardowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL), ale również zwrot kosztów pomocy na stoku, leczenia urazów narciarskich oraz transportu medycznego.

Wyjazd narciarski: jakie wykupić ubezpieczenie?

Dobrą zasadą jest wykupowanie ubezpieczenia turystycznego przed jakąkolwiek podróżą. Dzięki temu jesteśmy objęci ochroną w każdej sytuacji. Ubezpieczenie narciarskie w eSky jest częścią standardowego ubezpieczenia podróżnego i zapewnia niezbędną pomoc w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń na stoku. Dlatego przed wyjazdem na narty warto wybrać ubezpieczenie podróżne w eSky.

Gdzie wykupić ubezpieczenie na narty?

Polisa narciarska dostępna w ramach ubezpieczenia turystycznego w eSky jest prosta i szybka do wykupienia. Dlatego warto skorzystać z eSky, by zapewnić sobie ochronę w trakcie wyjazdu na narty. Po wybraniu ubezpieczenia podróżnego i podaniu szczegółów podróży, otrzymamy finalną cenę. Polisę można od razu opłacić i po zapisaniu otrzymanych dokumentów, szykować się do szusowania po stoku!

Ubezpieczenie narciarskie: ile kosztuje?

W przypadku wykupienia ubezpieczenia podróżnego w eSky, ubezpieczenie na narty zawarte jest w cenie polisy i nie trzeba go dodatkowo wykupować. To oznacza, że w trakcie wyjazdu ochroną objęci są wszyscy ubezpieczeni, niezależnie od tego, czy, np. zwiedzają zabytki, przebywają w hotelu, czy jeżdżą na nartach. Cena ubezpieczenia podróżnego zależy od kierunku i czasu trwania podróży oraz liczby ubezpieczanych osób.

Czy ubezpieczenie narciarskie zawiera klauzulę alkoholową?

Wykupione w eSky ubezpieczenie podróżne, którego częścią jest polisa narciarska, zawiera w cenie klauzulę alkoholową. Należy jednak pamiętać, że klauzula nie odnosi się do ubezpieczenia OC, ani nie ma zastosowania w sytuacjach, gdy kontuzja na stoku wynikała ze złamania prawa lub zaniedbania osoby ubezpieczonej, w tym jeździe na nartach pod wpływem alkoholu.

Wyjazd na narty za granicę: jaką polisę narciarską wybrać?

Wybierając się na zimowe szaleństwo, należy pamiętać, by przed wyruszeniem w podróż wykupić idealne ubezpieczenie na narty. Dzięki temu, że każde ubezpieczenie podróżne, dostępne w wyszukiwarce ubezpieczeń eSky, obejmuje ubezpieczenie narciarskie, wykupienie tej polisy przed udaniem się na wyjazd narciarski zapewni odpowiednią ochronę. Aby tego dokonać, wystarczy wybrać odpowieni rodzaj ubezpieczenia oraz podać kierunek i termin podróży. Przed opłceniem otrzymasz informacje o cenie i pozostałych szczegółach polisy.

Najlepsze okazje! Nawet 40% zniżki

Wyjątkowe oferty przygotowujemy tylko dla wybranych podróżników. Zostań jednym z nich.

Pobierz darmową aplikację i korzystaj z najlepszych ofert

  • Nr 1 w Polsce wśród aplikacji M-commerce
  • Najlepsze okazje lotów
  • Dostęp do 1,3 mln hoteli na całym świecie