eSky / Ubezpieczenia podróżne / Ubezpieczenie turystyczne w ciąży

Ubezpieczenie turystyczne w ciąży

Ubezpieczenie podróżne dla ciężarnych online

Czym jest ubezpieczenie turystyczne dla ciężarnej?

Ubezpieczenie podróżne dla ciężarnej kompleksowo chroni osoby w ciąży w trakcie wyjazdów turystycznych. Ten rodzaj ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), a także kosztów leczenia (KL), pomocy i transportu medycznego oraz szereg innych, dzięki którym nie trzeba martwić się nieprzewidzianymi sytuacjami w trakcie podróży.

Ubezpieczenie turystyczne wykupione w eSky sprawdzi się idealnie dla podróżującej kobiety w ciąży. Zawiera ono wszystkie wspomniane elementy, a przy tym obowiązuje aż do trzeciego trymestru ciąży, zapewniając kompleksową ochronę w trakcie podróży krajowych i zagranicznych.

Ubezpieczenie podróżne dla kobiet w ciąży

Polisa turystyczna dla ciężarnej jest częścią ubezpieczenia podróżnego w eSky. Przy planowaniu wyjazdu zagranicznego warto zadbać o odpowiednią ochronę w ciąży. To ważne, by mieć odpowiednie zabezpieczenie w przypadku złego samopoczucia, zachorowania lub wypadku. Ubezpieczenie podróżne pokrywa ewentualne koszty leczenia czy transportu medycznego kobiet w ciąży do początku trzeciego trymestru.

Odpowiedzialność cywilna (OC)

Ubezpieczenie podróżne dla ciężarnych obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). To finansowe zabezpieczenie na wypadek wyrządzenia nieumyślnie szkód osobom trzecim. Chodzi zarówno o zniszczenie mienia, jak i uszkodzenia ciała, np. w wyniku wypadku. W takiej sytuacji ubezpieczyciel pokrywa szkodę.

Następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Przed wyruszeniem w podróż warto zapewnić sobie ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Wypadek na drodze, upadek na śliskiej podłodze w restauracji – te i inne wydarzenia mogą się wiązać z koniecznością leczenia i rehabilitacji. W takim przypadku ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Koszty leczenia i transportu (KL)

Podróż w trakcie ciąży może wiązać się z koniecznością skorzystania z pomocy lekarskiej. Koszty leczenia, pobytu w szpitalu lub transportu medycznego kobiet w ciąży pokrywa ubezpieczenie podróżne w eSky. Dzięki niemu nie trzeba się martwić o formalności czy kontakt z NFZ. Pokryciem kosztów opieki zajmuje się ubezpieczyciel.

Jak wykupić ubezpieczenie turystyczne dla kobiet w ciąży?

Ubezpieczenie podróżne, które obejmuje ochroną także kobiety w ciąży można wykupić online w eSky. Wystarczy podać kierunek i termin planowanej podróży, a następnie dane osobowe oraz opłacić ubezpieczenie! W ten prosty sposób, w zaciszu domu, można zapewnić sobie niezbędną opiekę w razie niespodziewanych wydarzeń podczas podróży.

Co daje ubezpieczenie podróżne dla ciężarnych?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie kosztów leczenia i NNW

Ubezpieczenie kosztów pomocy i transportu

Ubezpieczenie podróżne a ciąża: jakie wybrać?

Wybór ubezpieczenia turystycznego dla kobiet w ciąży jest bardzo prosty. Ubezpieczenie podróżne w eSky kompleksowo chroni ciężarne do trzeciego trymestru. W przypadku wykupienia tej polisy nie trzeba dodatkowo wykupować innego rodzaju ubezpieczeń, by zapewnić sobie ochronę m.in. OC, NNW i KL.

Jakie wykupić ubezpieczenie podróżne dla ciężarnej?

Aby zapewnić ochronę ubezpieczeniową dla ciężarnej wystarczy wykupić ubezpieczenie podróżne w eSky. Zapewnia ono m.in. ochronę OC, NNW i KL do początku trzeciego trymestru ciąży. Wykupienie ubezpieczenia turystycznego dla osoby w ciąży jest proste i można go dokonać bez rezerwowania biletów w eSky.

Kiedy wykupić ubezpieczenie podróżne w ciąży?

Ubezpieczenie podróżne w ciąży można wykupić już w trakcie dokonywania rezerwacji lotów w eSky. W przypadku posiadania biletu zakupionego w innym serwisie, bezpośrednio w linii lub podróżowania innym środkiem transportu, także można wykupić polisę – i to w dowolnym momencie przed podróżą.

Gdzie wykupić ubezpieczenie podróżne dla ciężarnych?

Ubezpieczenie podróżne dla kobiet w ciąży można wykupić online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z eSky, uzupełnić informacje na temat kierunku i terminu podróży oraz podać niezbędne dane osobowe. Po opłaceniu polisy turystycznej prześlemy wymagane dokumenty na adres e-mail.

Ile kosztuje ubezpieczenie dla kobiet w ciąży?

Ciąża osoby ubezpieczanej nie powoduje wzrostu kosztów ubezpieczenia podróżnego. Cena jest uzależniona od kierunku i długości podróży oraz liczby osób objętych ubezpieczeniem turystycznym. Koszt wykupienia polisy zostanie przez nas podany w kolejnym kroku, przed podaniem danych osobowych i płatnością.

Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne dla kobiet w ciąży?

Ubezpieczenie turystyczne dla kobiet w ciąży można bardzo łatwo wybrać za pomocą eSky. Wystarczy po prostu wykupić ubezpieczenie podróżne, które obejmuje standardowo m.in. OC, NNW i KL. W tym przypadku ubezpieczenie kompleksowo chroni ciężarną aż do początku trzeciego trymestru.

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu