eSky / Testy na koronawirusa COVID-19 / Test RT-PCR oraz RT-LAMP COVID-19

Test PCR & LAMP COVID-19 ze zniżką 15%

Sprawdź najważniejsze informacje o testach RT-PCR oraz RT-LAMP na COVID-19

Jak wykonać test przed podróżą z rabatem eSky?

  1. Sprawdź jaki rodzaj testu wymagany jest w kraju, do którego podróżujesz. Aktualne informacje znajdziesz na stronie: Gdzie można lecieć bez testu i kwarantanny.
    Pamiętaj! Sprawdź wymagania dotyczące języka i formy zaświadczenia. Niektóre kraje wymagają dodatkowych informacji, np. numer dokumentu podróży.
  2. Wybierz test z poniższej listy. Po przejściu na stronę Diagnostyka wybierz preferowaną placówkę oraz opcję testu z odpowiednim zaświadczeniem.
  3. Podczas zakupu na stronie Diagnostyka podaj kod zniżkowy eSky. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz na Twój adres email kod upoważniający do realizacji testu w wybranej placówce.
    Pamiętaj! Na badanie weź ze sobą dokument tożsamości z którym będziesz później podróżować.
Test RT-PCR COVID-19

Test RT-PCR dla podróżnych z zaświadczeniem

Test na COVID-19 RT-PCR jest uznawany przez wszystkie kraje świata. Czas oczekiwania na wynik wynosi do 36 godzin.

Do badania wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w języku obcym i w formacie wymaganym przez kraj docelowy. Wystawienie zaświadczenia może wydłużyć czas oczekiwania, dlatego zrób test z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Kup test RT-PCR ze zniżką 15%. Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test RT-LAMP COVID-19

Test RT-LAMP dla podróżnych z zaświadczeniem

Jest to badanie akceptowane przez niektóre kraje przy przekraczaniu granicy, m.in. Hiszpanię, Niemcy, Holandię czy Wielką Brytanię. Czas oczekiwania na wynik wynosi do 12 godzin.

Do badania wystawiane jest zaświadczenie lekarskie w języku obcym i w formacie wymaganym przez kraj docelowy. Wystawienie zaświadczenia może wydłużyć czas oczekiwania, dlatego zrób test z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Kup test RT-LAMP ze zniżką 15%. Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test RT-PCR COVID-19 bez zaświadczenia

Test RT-PCR bez zaświadczenia

Jeśli chcesz wykonać test na COVID-19 metodą RT-PCR w innych celach przejdź na stronę Diagnostyka i kup test ze zniżką 15%.

Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test na przeciwciała COVID-19

Test na przeciwciała COVID-19

Jest to badanie pozwalające na pomiar stężenia przeciwciał neutralizacujących koronawirusa, a ich obecność potwierdza nabycie odporności na COVID-19.

Badanie to nie umożliwia wjazdu do poszczególnych krajów świata.

Kup test na przeciwciała ze zniżką 15%. Po przejściu na stronę zakupu wpisz kod: ESKY2005 i otrzymaj zniżkę!

Test PCR – ile kosztuje?

Cena testów PCR różni się od miejsca wykonania testu. W laboratoriach Diagnostyka test RT-PCR kosztuje 390 zł. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia o wykonanych teście cena jest nieco wyższa. Skorzystaj ze zniżki eSky 15% na test PCR w laboratoriach Diagnostyka

Test PCR – gdzie zrobić?

Testy PCR można wykonać w wyspecjalizowanych laboratoriach. W zależności od laboratorium będziesz mógł dostać sam wynik testu lub odpowiednie zaświadczenie, które przyda się na przykład w trakcie podróży za granicę. Rekomendujemy wykonanie testu w laboratoriach Diagnostyka ze zniżką eSky 15%.

Test PCR – na czym polega?

Do testu PCR pobiera się wymaz z gardła lub nosogardzieli, co pozwala stwierdzić zachorowanie na COVID-19. Przed testem nie używaj kropli lub sprayów do nosa – może to zaburzyć wynik testu. Jeśli wynik będzie nie diagnostyczny, zostaniesz skierowany na kwarantannę, którą zakończysz po otrzymaniu negatywnego wyniku testu.

Test PCR – co to jest?

Test PCR, to badanie genetyczne wykrywające koronawirusa SARS-CoV-2. Jest to najpopularniejsza, a zarazem najlepsza forma badania w kierunku COVID-19. Jest uznawana i stosowana przez wszystkie kraje na świecie.

Test PCR – skuteczność?

Testy RT-PCR są najskuteczniejszą opcją wykrycia COVID-19, ze względu na jego czułość. Testy RT-PCR używane są na całym świecie i stanowią nieodłączny element diagnostyki chorych na COVID-19.

Informujemy, że złożenie zamówienia na badania na stronie Diagnostyki możliwe jest jedynie w odniesieniu do badań służących do celów profilaktyki, zachowania, ratowania, przywracania i poprawie zdrowia, a złożenie zamówienia jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia o takim celu badań. Wszystkie wyniki Badań, dotyczących wirusa SARS-CoV-2 będą, stosownie do obowiązujących przepisów, przekazywane zarówno do organów inspekcji sanitarnej jak i do „rejestru chorych na COVID-19”, utworzonego na podstawie odpowiedniego rozporządzenia Ministra Zdrowia. W razie nałożenia na Diagnostykę dodatkowych obowiązków w tym zakresie wyniki będą przekazywane również innym wskazanym przez odpowiednie podmioty (w tym m.in. Narodowy Fundusz Zdrowia) organom i podmiotom.