eSky / Gdzie można latać?

Gdzie można latać?

Sprawdź na mapie, do których krajów możesz spokojnie podróżować.

Sprawdź, co oznaczają kolory przedstawiane na mapie:

███ Zielony – kraj otwarty na podróże. Badanie COVID-19 lub kwarantanna nie są wymagane.

███ Jasnozielony – kraj otwarty na podróże z wymaganym testem na COVID-19.

███ Żółty – kraj otwarty na podróże z wymaganym testem na COVID-19 i kwarantanną po przyjeździe.

███ Pomarańczowy – podróżować do tego kraju mogą jedynie powracający obywatele oraz osoby spełniające ściśle określone wymagania.

███ Szary – ograniczenia w podróżowaniu w tym kraju nie są znane, lub nie są publikowane przez władze kraju.

Sprawdź atrakcyjne okazje lotów

Podróżowanie jest tanie! W zakładce “Okazje” znajdziesz najlepsze oferty połączeń lotniczych do dowolnego zakątka na świecie. “Okazje” to miejsce, gdzie codziennie w jednym miejscu znajdziesz wszystkie atrakcyjne oferty lotów różnych linii lotniczych. Niezależnie od tego, czy chcesz wyjechać do kraju europejskiego, czy do kraju zza oceanu, “Okazje” to miejsce, gdzie w łatwy i szybki sposób znajdziesz najlepszą opcję dla Ciebie.

Wybierz najbardziej dopasowane ubezpieczenie

Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz w podróż, warto zawsze wykupić odpowiednie ubezpieczenie. Odpowiednio dobrana polisa ubezpieczeniowa sprawi, że Twoja podróż będzie spokojna i bezpieczna. W naszej ofercie znajdziesz dwa typy ubezpieczeń, które zapewnią komfort zarówno przed rozpoczęciem podróży, jak i w jej trakcie, a także pozwolą zrezygnować z podróży z powodów osobistych. Ubezpieczenie to podstawowy element każdego wyjazdu.

Zainspiruj się na blogu

Szukasz inspiracji? Nie wiesz dokąd się wybrać i jak zorganizować taki wyjazd? Na naszym blogu znajdziesz artykuły i poradniki przygotowane zarówno przez ekspertów eSky, jak i miłośników wyjazdów małych i dużych. Blog to miejsce inspiracji i dzielenia się relacjami z wyjazdów – część artykułów przygotowana jest we współpracy ze znanymi blogerami, którzy podróżowanie znają od podszewki.

Przeczytaj porady o podróżowaniu

Co warto wiedzieć o podróżach w dzisiejszych czasach? Serwis “Bezpieczne podróże” to miejsce, w którym znajdziesz porady ekspertów. Jeśli podczas planowania podróży kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jaki wybrać hotel, czy jak dbać o swoje bezpieczeństwo na lotnisku, czy to w samolocie, odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym serwisie. “Bezpieczne podróże” to sprawdzone i rzetelne informacje, które pomogą Ci zaplanować każdą podróż.

Test PCR na COVID-19

Testy na COVID-19 ze zniżką

Wiele krajów wprowadziło obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR na obecność koronawirusa. Aby ułatwić podróżowanie, nawiązaliśmy współpracę z siecią laboratoriów Diagnostyka i przygotowaliśmy specjalny kod zniżkowy na testy PCR, a także testy na przeciwciała IgM i IgG w kierunku COVID-19.

Zapoznaj się z aktualnymi zasadami podróży

Podróżowanie w czasach pandemii jest łatwe i bezpieczne, jeśli masz dostęp do aktualnych informacji o obowiązujących ograniczeniach. W serwisie “Ograniczenia w podróży” w mgnieniu oka możesz sprawdzić zasady podróżowania w dowolnym kraju na świecie. W kilka kliknięć dostajesz dostęp do wszystkich informacji o zasadach podróży, których potrzebujesz w czasie pandemii. Oprócz ważnych informacji o ograniczeniach, w serwisie możesz sprawdzić wymagania wizowe, a także szybko i sprawnie wykupić eVisę.

Gdzie można latać bez testów i kwarantanny?

Podróże w czasie pandemii COVID-19 nie są wcale tak trudne do zorganizowania, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Aktualnie planując podróż, należy każdorazowo weryfikować restrykcje związane z pandemią COVID-19. W zdecydowanej większości krajów na całym świecie wprowadzono następujące środki bezpieczeństwa: testy COVID-19, kwarantannę, a także konieczność zakrywania ust i nosa maseczką i utrzymywania dystansu społecznego.

Z eSky nie musisz się martwić, czy ten lub inny kraj wymaga testów COVID-19. Przygotowaliśmy interaktywną mapę, dzięki której w kilka sekund sprawdzisz aktualne restrykcje. Znajdziesz informacje o tym, gdzie można latać bez testu i kwarantanny w czasie pandemii, a także listę krajów, do których można swobodnie podróżować.

Najlepsze okazje! Nawet 40% zniżki

Wyjątkowe oferty przygotowujemy tylko dla wybranych podróżników. Zostań jednym z nich.

Pobierz darmową aplikację i korzystaj z najlepszych ofert

  • Nr 1 w Polsce wśród aplikacji M-commerce
  • Najlepsze okazje lotów
  • Dostęp do 1,3 mln hoteli na całym świecie