E-wiza Kenia

Złóż wniosek o wizę do Kenii online

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

Wiza do Kenii safari

Oferty tanich lotów zachęcają do podróży do Kenii. Wyprawa w te rejony wiąże się jednak z odpowiednimi przygotowaniami. Dorośli obywatele podróżujący do Republiki Kenii muszą ubiegać się o e-wizę lub tradycyjną wizę. Z obowiązku wizowego zwolniona jest młodzież do 16. roku życia oraz osoby, które podróżują do Kenii tranzytem, nie opuszczając strefy międzynarodowej lotniska.

Od charakteru Twojego przyjazdu do Kenii zależy to, jakiego zezwolenia potrzebujesz. Do jednorazowego wjazdu podczas podróży środkami lądowymi, w drodze do innego kraju, wystarczy wiza tranzytowa. Jeśli planujesz przebywać w Kenii w celach służbowych, może przydać Ci się wiza biznesowa. Jeśli natomiast Kenia nie jest Twoim jedynym turystycznym celem, warto rozważyć złożenie wniosku o wydanie wizy do Afryki Wschodniej. Dokument ten uprawnia Cię do wjechania do Kenii, Rwandy i Ugandy.

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Turcji, Anglii, Kanady, Dominikany, Tajlandii, Australii, Japonii czy na Zanzibar.

Wiza do Kenii masaj

Jak uzyskać wizę do Kenii? Wymagane dokumenty do wjazdu

Możesz ubiegać się o wizę do Kenii przez Internet. W tym celu wypełnij formularz wniosku o e-wizę i dokonaj płatności online. Zezwolenie na podróż otrzymasz na podany we wniosku adres e-mail. Do wjazdu na terytorium Kenii będzie potrzebny również ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty przyjazdu).

Ile czasu czeka się na wizę do Kenii? Kiedy złożyć wniosek o e-wizę do Kenii?

Okres oczekiwania na wizę do Kenii zwykle wynosi do 2 dni roboczych (48 godzin). To oznacza, że najlepiej wypełnić wniosek wizowy online co najmniej 3 dni (72 godziny) przed wylotem. Najbezpieczniej jednak złożyć wniosek o wizę do Kenii 7-10 dni wcześniej, aby mieć pewność, że otrzymamy dokument na czas.

wiza do kennii masajki

Ile kosztuje e-wiza do Kenii? Opłata za złożenie wniosku o wizę online

Koszt elektronicznej wizy do Kenii wynosi kilkadziesiąt dolarów (ok. 50 USD). Cena ta może się różnić w zależności od rodzaju wizy. Opłata za rozpatrzenie wniosku nie podlega zwrotowi, dlatego zadbajmy o sprawdzenie wszystkich potrzebnych informacji i dokumentów przed wypełnieniem formularza online.

Ile jest ważna wiza do Kenii? Jak długo mogę przebywać w Kenii z eVisa?

Elektroniczna wiza kenijska jest ważna przez 90 dni od daty wydania (czyli 3 miesiące). Pamiętaj, aby ją wydrukować i okazać przy kontroli granicznej. Maksymalny czas pobytu w Kenii wynosi również 90 dni. E-wiza uprawnia do jednokrotnego wjazdu do Kenii w celach turystycznych, biznesowych czy tranzytowych.

 

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu