E-wiza do Turcji

Złóż elektroniczny wniosek o wizę do Turcji online

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

wiza do kapadocji

Czy do Turcji potrzebna jest wiza w 2023? Turecka wiza online czy na lotnisku?

Dobra wiadomość: aby wjechać do Turcji w celach turystycznych, nie musisz wyrabiać wizy lub zezwolenia na pobyt. Jeżeli jednak planujesz tam podróż biznesową, pracę albo studia, udaj się po oficjalną wizę turecką do ambasady lub konsulatu Turcji. Wygodnym rozwiązaniem jest również uzyskanie wizy do Turcji online. Podróżujący do Turcji mogą ubiegać się o wizę po przyjeździe. Choć możliwe jest wyrobienie wizy tureckiej na lotnisku, o wiele bezpieczniej jest wybrać się w podróż do Turcji z już ważną wizą i paszportem lub dowodem osobistym.

 

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Anglii, Kanady, Kenii, Dominikany, Tajlandii, Australii, Japonii czy na Zanzibar.

wizy do turcji meczet

Turcja: wizy dla Polaków. Turcja – wiza czy paszport? Wniosek o e-wizę do Turcji

Od marca 2020 roku zniesiono wizy do Turcji dla Polaków udających się tam w celach turystycznych. Okres pobytu bezwizowego dla obywateli Polski wynosi 90 dni. Istnieje jednak warunek, aby ważność paszportu wynosiła co najmniej 6 miesięcy od momentu wjazdu do Turcji. Od kwietnia 2022 roku Polacy mogą także odbyć wycieczkę do Turcji za pomocą ważnego dowodu osobistego. Jeśli jednak marzy Ci się pobyt dłuższy niż 3 miesiące, zawnioskuj o wizę Turcji. Najwygodniej jest złożyć wniosek o e-wizę przez Internet. Za pośrednictwem formularza możesz ubiegać się o wizę elektroniczną jednokrotnego lub wielokrotnego wjazdu.

Jak ubiegać się o wizę do Turcji online? Formularz wniosku wizowego dla grup

Zdobycie e-visy do Turcji jest bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz wniosek co najmniej 3 dni robocze przed planowaną podróżą i opłacisz go przez Internet. Otrzymasz wizę pocztą elektroniczną prawdopodobnie w ciągu 24 godzin. Wysłany dokument wydrukuj i zachowaj do kontroli granicznej. W ten sam sposób możesz uzyskać wizę rodzinną do Turcji. Podczas wypełniania wniosku rodzinnego lub grupowego pamiętaj o tym, aby data przyjazdu do Turcji dla wszystkich uczestników była taka sama.

Okres ważności e wizy wynosi 180 dni od daty wydania. Możesz wjechać do Turcji w dowolnym dniu w okresie jej ważności. W zależności od uzyskanej wizy Twój pobyt w Turcji może potrwać 30 dni lub 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od daty pierwszego wjazdu. Jeżeli planujesz zostać w Turcji dłużej, musisz zgłosić się do najbliższej placówki ds. zarządzania migracją.

Ile kosztuje wiza elektroniczna do Turcji 2023? E-wiza do Turcji – koszt złożenia wniosku

Cena elektronicznej wizy jest uzależniona od takich czynników jak obywatelstwo wnioskodawcy, liczba wjazdów i cel podróży. Koszty będą inne w przypadku wnioskowania o wizę turystyczną, pracowniczą czy studencką. Ile kosztuje wiza do Turcji? Dokładny koszt wizy do Turcji sprawdzisz, wybierając kierunek podróży i wypełniając formularz odpowiednimi informacjami. Po wypełnieniu wniosku możesz dokonać płatności kartą lub za pośrednictwem bezpiecznych transakcji online.

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu