Wiza Tajlandia

Złóż wniosek i uzyskaj wizę do Tajlandii online

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

tajlandia plaża

Czy potrzebujesz wizy do Tajlandii? Wymagane dokumenty przy wjeździe

Nie potrzebujesz wizy turystycznej ani tranzytowej, jeśli planujesz pobyt w Tajlandii krótszy niż 30 dni. Przed wjazdem konieczne będzie jednak okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość, czyli np. paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego wyjazdu. Aby przebywać w Tajlandii dłużej, należy ubiegać się o wizę.

Ile kosztuje wiza do Tajlandii? Cena wniosku wizowego

Koszt wyrobienia zezwolenia zależy od rodzaju wizy, o którą się ubiegasz. Aby wjechać do Tajlandii raz, wystarczy wyrobić wizę jednokrotnego wjazdu, która jest zdecydowanie tańszą opcją. Wiza uprawniająca do wielu wjazdów to większy wydatek, rzędu kilkuset złotych.

 

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Turcji, Anglii, Kanady, Kenii, Dominikany, Australii, Japonii czy na Zanzibar.

Tajlandia świątynia

Jak uzyskać wizę do Tajlandii? Złóż wniosek o wizę online

Zgodnie z decyzją rządu Tajlandii, obywatele Polski mogą otrzymać elektroniczne zezwolenie na podróż – e-wizę. To oznacza, że możesz złożyć wniosek wizowy w ambasadzie Tajlandii w Warszawie, konsulacie lub online. Podczas wypełniania formularza na pewno będzie Ci potrzebny paszport. Rozpatrywanie wniosku może zająć nawet do 15 dni roboczych, warto więc zadbać o to z dużym wyprzedzeniem przed datą wylotu.

Jak długo ważna jest wiza turystyczna do Tajlandii?

Wiza jednokrotnego wjazdu do Królestwa Tajlandii jest ważna 3 miesiące od daty wydania. Natomiast wiza wielokrotnego wjazdu jest ważna 6 miesięcy. Obie wizy uprawniają podróżnych do pobytu na terytorium Tajlandii przez 60 dni. Aby przedłużyć wizytę, trzeba zgłosić się do odpowiedniego urzędu imigracyjnego Tajlandii.

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu