Wiza do Australii

Złóż wniosek o australijską wizę online

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

wizy turystyczne do Australii

Czy Polak musi mieć wizę do Australii?

Tak, obywatele Polski muszą posiadać wizę, aby wjechać na terytorium Australii.  Konieczny jest także paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty planowanej podróży. Warto pamiętać, że tranzyt przez Australię trwający krócej niż 8 godzin nie wiąże się z żadnymi procesami wizowymi. W przypadku tranzytu trwającego od 8 do 72 godzin potrzebna Ci będzie wiza tranzytowa. Pobyt dłuższy niż 72 godziny jest traktowany jako wjazd na teren kraju i wymaga wyrobienia wizy turystycznej.

Jak uzyskać wizę do Australii? Cena wizy australijskiej

Możesz ubiegać się o wizę turystyczną w ambasadzie Australii w Warszawie lub online. Jeśli zamierzasz przebywać w Australii w celach turystycznych czy biznesowych krócej niż 3 miesiące, wystarczy, że wypełnisz wniosek o elektroniczną wizę e-Visitor Subclass. Jest ona bezpłatna, a jej ważność wynosi 12 miesięcy.

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Turcji, Anglii, Kanady, Kenii, Dominikany, Tajlandii, Japonii czy na Zanzibar.

Wizy do Australii

Czy ciężko dostać wizę do Australii?

Otrzymanie wizy na pobyt turystyczny jest dość proste, tym bardziej, jeśli skorzystasz z naszego formularza. Osoby zamierzające pozostać na terenie Australii dłużej niż 3 miesiące lub podjąć tam pracę czy studia, powinny ubiegać się o odpowiednią wizę pracowniczą lub studencką przed przylotem.

Jak długo czeka się na wizę do Australii?

W zależności od rodzaju wizy, czas rozpatrywania wniosku może się różnić. W większości przypadków proces wizowy udaje się załatwić w ciągu jednego dnia, zalecamy jednak, aby złożyć wniosek o wizę co najmniej kilka dni przed planowanym wyjazdem do Australii.

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu