Wiza do Dominikany

 Złóż wniosek o dominikańską e-wizę online

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

Dominikana plaża wizy

Czy potrzebna jest wiza do Dominikany? Paszport i karta turystyczna

Jeśli udajesz się do Republiki Dominikany w celach turystycznych czy biznesowych na okres krótszy niż 90 dni, możesz wjechać do tego kraju bez wizy, na podstawie paszportu. Wymagana ważność paszportu to co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu z Dominikany.  Przepisy wjazdowe nakazują natomiast wykupienie karty turystycznej na lotnisku i okazanie biletu powrotnego lub na dalszą podróż.

Ile kosztuje wiza na Dominikanę? Opłaty za pobyt w Dominikanie

Opłata za kartę turystyczną wynosi około kilkunastu dolarów. Ważność karty to 30 dni, więc jeśli Twój pobyt na Dominikanie potrwa dłużej, należy wykupić kolejną. Czasami koszt tej karty wlicza się w cenę biletu lotniczego, dlatego warto zapoznać się z dokładnym opisem oferty podróży.

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Turcji, Anglii, Kanady, Kenii, Tajlandii, Australii, Japonii czy na Zanzibar.

 

Dominikana wizy wakacje

Jak uzyskać wizę do Dominikany?

O kartę turystyczną najwygodniej wnioskować na lotnisku, przed wylotem lub po wjeździe do kraju. Nie ma konieczności wypełniania formularza ani wizyty w ambasadzie.

Jak długo czeka się na wizę na Dominikanę?

Czas oczekiwania zależy od celu Twojej podróży i rodzaju wizy, o jaką się ubiegasz. W celu uzyskania wizy pracowniczej lub studenckiej wypełniony formularz należy złożyć w ambasadzie czy konsulacie i tam dowiedzieć się, jaki jest dokładny czas rozpatrywania wniosku.

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu