Wiza do Japonii

 Złóż wniosek o wizę do Japonii online

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

Japonia natura

Czy do Japonii potrzebna jest wiza? Japońska wiza dla Polaków

Na terytorium Japonii dla wielu krajów, w tym Polski, obowiązuje ruch bezwizowy. To oznacza, że jeśli chcesz wjechać do Japonii w celach turystycznych czy biznesowych, nie potrzebujesz wizy. Dotyczy to wizyt na Hokkaido, Honsiu, Sikoku i Kiusiu oraz innych spoza czterech głównych wysp japońskich. Inaczej jest, gdy chcesz przekroczyć granicę Japonii, by pracować i otrzymywać tam wynagrodzenie – w tym przypadku zapoznaj się z przepisami wjazdowymi.

Jak uzyskać wizę Japonii? Wymagania wizowe i wymagane dokumenty

Aby otrzymać zezwolenie na dłuższy pobyt w Japonii, musisz wypełnić formularz wniosku o uzyskanie wizy – stacjonarnie w ambasadzie, konsulacie lub online. Potrzebny Ci będzie paszport i aktualne zdjęcie. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty przyjazdu.

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Turcji, Anglii, Kanady, Kenii, Dominikany, Tajlandii, Australii czy na Zanzibar.

Japonia świątynia

Gdzie kupić wizę do Japonii? Cena wizy japońskiej

Japońską wizę możesz wykupić stacjonarnie w Wydziale Konsularnym Ambasady Japonii w Warszawie. Za pośrednictwem naszego formularza online możesz także zamówić i opłacić wizę przez Internet. Koszt japońskiej wizy zależy od rodzaju zezwolenia, o które się ubiegasz.

Jak długo jest ważna wiza do Japonii?

Po zatwierdzeniu wniosku ambasada wyda Ci wizę, która określa okres ważności Twojego prawa wjazdu do Japonii. Dla większości turystów jest to zazwyczaj 90 dni, ale może się to różnić w zależności od rodzaju uzyskanego pozwolenia. Warto pamiętać, że ważność zezwolenia nie jest równoznaczna z dozwolonym okresem pobytu w Japonii, który będzie osobno zaznaczony na wizie.

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu