Wiza do Kanady (eTA)

Złóż elektroniczny wniosek o e-wizę do Kanady

Zamów wizę z eSky.pl – bezpiecznie i od ręki!

Prosta ścieżka

Zdobądź e-wizę szybciej i łatwiej niż do tej pory. My dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, a Ty wypełniasz poprawnie intuicyjny formularz.

 

Oszczędność czasu 

Oszczędzamy Twój czas, aby zostało go więcej na przyjemną część – planowanie podróży! Wypełniając z nami wniosek wizowy online, ominiesz kolejki w ambasadach i konsulatach.

Bez wychodzenia z domu

Złóż wniosek o wizę online z zacisza własnego domu! Nie musisz umawiać się na wizytę w ambasadzie – z nami załatwisz i opłacisz wszystko przez Internet.

Kanada Góry

Okazje tanich podróży do Toronto czy Vancouver skłaniają wielu podróżników do rozważań, czy do Kanady potrzebna jest wiza turystyczna lub tranzytowa. Jakie dokumenty należy posiadać, aby dostać się tam drogą lotniczą lub statkiem wycieczkowym? Wypełnij kanadyjski wniosek wizowy – większości wnioskodawców udaje się to w ciągu kilku minut – i sprawdź, czy masz uprawnienia do e-wizy.

Mając elektroniczne zezwolenie na podróż (eTA), możesz przebywać w Kanadzie maksymalnie 6 miesięcy w jednym ciągu. Ważność zezwolenia eTA wynosi 5 lat – w tym czasie możesz podróżować wiele razy do Kanady drogą lotniczą, wodną czy lądową, pod warunkiem, że nie zostaniesz tam dłużej niż pół roku.

Jeśli natomiast planujesz studia, pracę albo stały pobyt w Kanadzie dłuższy niż pół roku, musisz przygotować się do złożenia aplikacji wizowej. Dobrą wiadomością jest to, że o wniosek eTA możesz ubiegać się już na miejscu, choć zalecane jest, by zrobić to przed wylotem.

Na naszej stronie zdobędziesz wizę do wielu popularnych kierunków, w tym do USA, Egiptu, Turcji, Anglii, Kenii, Dominikany, Tajlandii, Australii, Japonii czy na Zanzibar.

Kanada Montreal

Czy potrzebna jest wiza do Kanady dla Polaków?

Aby wlecieć, dopłynąć czy wjechać do Kanady w celach turystycznych czy biznesowych, nie potrzebujesz wizy. Wystarczy paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty planowanego wyjazdu oraz elektroniczne potwierdzenie podróży (electronic travel authorization – eTA). Jeśli natomiast planujesz studia, podjęcie pracy albo pobyt w Kanadzie dłuższy niż 90 dni, musisz złożyć wniosek o odpowiedni rodzaj wizy online, w ambasadzie lub konsulacie.

 

Jak ubiegać się o wizę do Kanady? Jak ubiegać się o eTA?

Aby otrzymać kanadyjską wizę lub zaświadczenie eTA, możesz złożyć wniosek online. Potrzebny będzie Ci skan paszportu. Po wypełnieniu formularza, uiszczeniu opłaty i wysłaniu stosownych dokumentów otrzymasz wizę pocztą elektroniczną na wskazany we wniosku wizowym adres.

 

kanada lotnisko

Ile kosztuje wiza do Kanady? Koszt elektronicznego wniosku o eTA

Koszt e-wizy eTA jest niewysoki (kilka dolarów kanadyjskich – ok. 30 złotych). Dokładną kwotę oraz obowiązujący okres ważności zaświadczenia eTA sprawdzisz, wypełniając formularz wniosku. Wiza biznesowa czy studencka to większy wydatek, który sięga kilkuset złotych. Swoją wizę eTA czy elektroniczną  wizę możesz opłacić za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Czy trudno uzyskać wizę do Kanady? Wypełnij wniosek o wizę kanadyjską eTA

Zdobycie wizy kanadyjskiej czy zezwolenia eTA jest bardzo proste. Możesz złożyć wniosek o eTA do Kanady nawet 72 godziny przed wylotem albo już na miejscu. Wypełnienie wniosku o wjazd na terytorium Kanady nie zajmie więcej niż kilka minut. Otrzymane pocztą elektroniczną eTA możesz pokazać na telefonie lub wydrukować.

Twoja podróż w jednym miejscu z eSky.pl! Od kilkunastu lat współpracujemy z największymi światowymi dostawcami usług turystycznych. Z pomocą partnerów wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym zaplanujesz wyjazd od A do Z, a szczegóły rezerwacji i dokumenty podróży masz zawsze pod ręką. We współpracy z sherpa° oferujemy możliwość kupienia wizy przez Internet!

Inspiracje i wybrane dla Ciebie oferty podróży

Odkryj podróżowanie na nowo z naszym newsletterem! Najlepsze okazje czekają na Ciebie. Sprawdzisz?

Pobierz naszą aplikację i wygodnie planuj podróże

  • Najwyżej oceniana aplikacja w kategorii podróży
  • Codziennie nowe okazje na wyciągnięcie ręki
  • Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu